Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie
Kierownik Oddziału Inwestycji

Fabryka Okien DAKO
małopolskie, Poznań, Warszawa, Kraków
praca stacjonarna
6495 dni temu

Ogłoszenie numer: 23231, z dnia 2006-10-05

DAKO to renomowana firma produkcyjna branży budowlanej. Dzięki efektywnej polityce sprzedaży od 12 lat DAKO odnosi sukcesy na rynku stolarki otworowej. Dziś oferta Firmy obejmuje: okna i drzwi PCV i ALUMINIUM, bramy garażowe, rolety zewnętrzne, roletki tekstylne, drzwi p-pożarowe oraz kontrukcje aluminiowe, w tym: fasady, ogrody zimowe, witryny sklepowe, ścianki działowe, boksy kasowe, wiatrołapy, pasaże, świetliki, zadaszenia.

Miejsce pracy: małopolskie, Poznań, Warszawa, Kraków

Opis stanowiska

- kierowanie pracą oddziału biura inwestycji, - nawiązywanie kontaktów handlowych, zawieranie umów o sprzedaży stolarki budowlanej, sprzedaż produktów i usług na podległym terenie, - poszukiwanie ofert przetargowych w instytucjach użyteczności publicznej oraz wśród prywatnych inwestorów, - reprezentacja firmy na podległym terenie i budowa więzi z istniejącymi i z potencjalnymi klientami Firmy, firmami budowlanymi i instytucjami.

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne, - znajomość branży budowlanej, - wysoka komunikatywność, - zdolności negocjacyjne i perswazyjne, - mile widziana znajomość programów do sporządzania kosztorysów lub prawa zamówień publicznych, - konsekwencja w działaniu, - bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy

- atrakcyjne warunki zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie, - ciekawa praca w młodym zespole, - możliwość rozwoju i samorealizacji, - pakiet szkoleń, - samochod służbowy, - telefon komórkowy.