Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Czeladź
Kierownik Oddziału - Czeladź

HRK S.A.
Czeladź
praca stacjonarna
4202 dni temu
HRK jest jedną z największych i najbardziej doświadczonych polskich organizacji doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Dostarczamy naszym klientom rozwiązania potrzebne na każdym etapie cyklu życia pracownika w organizacji – od rekrutacji i employer brandingu, poprzez ocenę i rozwój pracowników, obsługę kadr i płac, aż po outplacement. Istniejemy od 2000 roku i działamy w oparciu o zespoły dedykowane do obsługi poszczególnych branż i sektorów rynkowych oraz oddziały regionalne.

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy świadczącej usługi kurierskie i logistyczne poszukujemy kandydatów na stanowisko:

województwo: śląskie

Zadania:

  • kierowanie całością działań operacyjnych kluczowego dla firmy oddziału
  • zarządzanie około 100-osobowym zespołem pracowników i współpracowników
  • przygotowanie i nadzór nad realizacją budżetu
  • administrowanie obiektem, umowami, itp.
  • współpraca z kluczowymi klientami

Wymagania:

  • co najmniej 3-letnie doświadczenie na stanowisku managerskim w zakresie kierowania samodzielną placówką, najchętniej w branży TSL
  • wykształcenie wyższe (preferowana logistyka)
  • bardzo dobra znajomość MS Excel
  • mile widziana znajmość języka angielskiego
  • samodzielność, operatwność, determinacja i energia w działaniu
  • łatwość nawiązywania kontaktów i komunikatywność

Nasz klient oferuje ciekawą i odpowiedzialną pracę z dużym zakresem samodzielności i adekwatnym wynagrodzeniem oraz atrakcyjny pakiet socjalny.