Najnowsze oferty pracy

  • Analityk / Specjalista z funkcją Lidera

    J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.   Gdańsk    praca zdalna / hybrydowa / stacjonarna   za 3 dni wygasa
    specjalista (mid) / kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    Opis stanowiska: Przygotowywanie próbek do badań w Laboratorium Zbożowym. Wykonywanie badań zbóż zgodnie z ustalonymi normami i procedurami badawczymi. Prowadzenie dokumentacji otrzymywanych wyników zgodnie z ustalonymi normami i procedurami badawczymi. Organizowanie pracy na stanowiskach-...
Praca.pl Praca Podlaskie Suwałki Kierownik Laboratorium Badawczego Suwałki
Kierownik Laboratorium Badawczo-Rozwojowego

Institute of Medical Herbs sp. z o.o
Suwałki
kierownik/koordynator
praca stacjonarna
1145 dni temu
Miejsce pracy: Suwałki

Cel główny: Strategiczne planowanie działalności laboratorium oraz aktualizacja i doskonalenia procesów, zapewniających prawidłowe funkcjonowanie laboratorium.

Zakres odpowiedzialności:
  • Nadzorowanie procesów technologicznych oraz wszystkich działań doświadczalnych i produkcyjnych
  • Zapewniania prawidłowego działania sprzętu laboratoryjnego, koordynacja napraw i kalibracji urządzeń laboratoryjnych
  • Konfiguracja i obsługa sprzętu laboratoryjnego
  • Zarządzania zapasami, dostawami i konserwacją
  • Zapewnianie przestrzeganie wymogów prawnych i jakościowych oraz budżetów i harmonogramów budżetów i harmonogramów
  • Należyte dokumentowanie wszystkich wyników, w tym odpowiednie ich przechowywanie i regularne przedstawianie ich kierownictwu
  • Koordynacja, we współpracy z naukowcami i członkami zespołu, realizacji projektów badawczych oraz określanie przyszłych potrzeb
  • Nadzorowanie i wspieranie zespołu techników laboratoryjnych
  • Pełnienie funkcji specjalisty ds. bezpieczeństwa w firmie oraz organizacja szkoleń w zakresie bezpieczeństwa, ocena ryzyka, aktualizacja zasad i zgodności
  • Zarządzanie dokumentacją i legalizacją produktów
  • Dostarczanie skutecznych rozwiązań wspierających cele biznesowe i jakościowe
Wymagania
  • Wymagany dyplom ukończenia studiów wyższych na kierunku biologia, biochemia, inżynieria biotechnologiczna lub pokrewnych
  • Doświadczenie w zarządzaniu laboratorium
  • Doświadczenie w zarządzaniu sprzętem i dostawami
  • Biegła znajomość języka angielskiego i polskiego
  • Znajomość przepisów BHP
  • Zorganizowanie i wydajność
  • Umiejętność pracy niezależnej i zarządzania wieloma projektami jednocześnie
  • Zdolność szybkiego samorozwoju o zorientowanie na wyniki
  • Wysoki poziom etyki pracy oraz umiejętność pracy w zespole wyniki
  • Zdolność efektywnej współpracy z innymi członkami zespołu
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów ze sprzętem laboratoryjnym
  • Możliwość podnoszenia ciężkich przedmiotów