Praca.pl Praca śląskie Katowice Kierownik ds. Kadrowo-Płacowych (Payroll Manager) Katowice
Kierownik / koordynator działu kadr i płac biura rachunkowego

EDIS Sp. z o.o.
Katowice
praca stacjonarna
2002 dni temu

Ogłoszenie numer: 2408311, z dnia 2019-04-26

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

Kierownik odpowiedzialny za prowadzenie spraw kadrowo płacowych oraz organizację i koordynację pracy biura.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie spraw kadrowo płacowych klientów biura,
  • Nadzór oraz wsparcie merytoryczne podległych pracowników.

Wymagania

  • Co najmniej 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność kierowania i motywowania zespołu,
  • Znajomość programów kadrowo płacowych, mile widziana Enova lub OPTIMA,
  • Znajomość obsługi Płatnika,
  • Praktyczna wiedza z zakresu naliczania wynagrodzeń i ZUS,
  • Biegła znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel'a,
  • Doświadczenie w tworzeniu standardów i procedur,
  • Terminowość i dobra organizacja pracy.

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania,
  • Kartę multisport.