Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie
Kierownik Inżynier ds. Budowy Mostów

IPK sp. z o.o.
małopolskie, Biuro centralne, Kraków.
praca stacjonarna
6000 dni temu

Ogłoszenie numer: 44131, z dnia 2008-05-15

Naszym Klientem jest wiodący światowy holding budowlany, rozpoczynający ekspansję na rynku polskim. Do swojej flagowej inwestycji na południu Polski poszukuje następującego kandydata:

Miejsce pracy: małopolskie, Biuro centralne, Kraków.

Nr Ref.: KBM/KK

Opis stanowiska

Praca polega na całościowym sprawowaniu nadzoru nad przebiegiem prac budowlanych (mosty) i współpracy z inżynierami liniowymi.

Wymagania

wykształcenie wyższe (idealnie kierunkowe); pełne uprawnienia budowlane (budowa mostów); min. 5-letnie doświadczenie przy budowie mostów (idealnie jako kierownik); dobra znajomość języka angielskiego; prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

stabilne zatrudnienie w firmie o światowym zasięgu; niezależne i pełne wyzwań stanowisko pracy; atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające doświadczeniu zawodowemu kandydata.