Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Kierownik Grupy Przedstawicieli / Przedstawiciel Handlowy

PKO BP BANKOWY PTE S.A.
śląskie, Tychy i teren województwo śląskiego
praca stacjonarna
4791 dni temu

PKO BP BANKOWY PTE S.A. - jesteśmy Funduszem Emerytalnym należącym do wiodącej na polskim rynku finansowym Grupy Kapitałowej PKO BP W związku z dynamicznym rozwojem Firmy poszukujemy KANDYDATKI/A do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Tychy i teren województwo śląskiego

Zadania, jakie stawiamy:
  • Kierownik - Zarządzanie grupą przedstawicieli handlowych
  • Przedstawiciel - Pozyskiwanie i obsługa Klientów PKO PB BANKOWEGO OFE
  • Udział w tworzeniu i rozbudowie sieci sprzedaży
Wymagania:
  • Minimum średnie wykształcenie
  • Komunikatywność, miła prezencja
  • Mile widziane doświadczenie w handlu i samochód
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe plus premia motywacyjna
  • Profesjonalne szkolenia (na koszt firmy)
  • Konkursy motywacyjne
  • Bonusy
  • Możliwość pracy i rozwoju w dynamicznej, stabilnej Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Miłą i serdeczną atmosferę w młodym zespole koleżanek i kolegów
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)