Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Kierownik gastronomii

GEOVITA sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
4831 dni temu
Geovita_top.jpg

Hotel**** w Krakowie przyjmie pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Zadania:
  • nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem działu, planowanie i organizacja imprez okolicznościowych, współpraca z działem marketingu przy organizacji imprez innego typu
  • kierowanie zespołem kilkunastu osób – planowanie pracy (harmonogramy), motywowanie, kontrola i rozwój pracowników
  • kontrola standardów jakości
  • raportowanie wyników i działań do Dyrektora Hotelu
  • kontrola kosztów gastronomicznych (zgodnie z budżetem) oraz stanów magazynowych
  • współpraca z działem marketingu w zakresie promocji i działań marketingowych mających na celu zwiększenie przychodów gastronomii
  • współtworzenie menu dla potencjalnych klientów hotelu
Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie
  • doświadczenie zawodowe w branży hotelarskiej, w tym co najmniej dwuletnia praktyka na podobnym stanowisku
  • praktyczna znajomość zasad rozliczania pracy gastronomii hotelowej
  • wysoka umiejętność organizacji pracy własnej oraz zespołu
  • łatwość w budowaniu relacji i elastyczność we współpracy z innymi, kreatywność, umiejętność delegowania obowiązków
  • obowiązkowość, sumienność, dyspozycyjność, samodzielność
  • znajomość języka angielskiego
  • znajomość programu „Gastro Szef" lub Chef- S4H będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole i w miłej atmosferze
  • dużą samodzielność

Geovita_linia.jpg