Praca.pl Praca Pomorskie Gdynia Kierownik Działu Spedycji Gdynia
Kierownik Działu Spedycji Morskiej / Kolejowej / Lotniczej

Przedsiębiorstwo Transportowo Spedycyjno Usługowe Indeka Iwona
Gdynia
kierownik/koordynator / menedżer
pełny etat
umowa o pracę / kontrakt B2B
praca stacjonarna
rekrutacja online
3 godz. temu

Indeka to firma rodzinna z ponad 35 letnim doświadczeniem, która na przestrzeni lat rozwinęła się w znaczącego w regionie przewoźnika, spedytora oraz operatora logistycznego. Mając do dyspozycji flotę ok. 250 pojazdów oraz centra logistyczne o powierzchni ok. 100.000 metrów kwadratowych, z sukcesem świadczy usługi dla czołowych producentów w regionie i Europie.

Indeka z sukcesem rozwinęła działalność spedycyjną przez spółki powiązane w Hiszpanii oraz w Polsce. W celu dywersyfikacji działalności zamierza rozszerzyć pakiet świadczonych usług o spedycję morską oraz kolejową.

Jeżeli chcesz dołączyć do zgranego i doświadczonego zespołu oraz pomóc rozwijać nowe obszary działalności ugruntowanego na rynku przedsiębiorcy – to ogłoszenie może być właśnie dla Ciebie.

Miejsce pracy: Gdynia
Twoje obowiązki:
  • Realizuj plany sprzedażowe i strategie produktów
  • Zarządzaj budżetem oddziału
  • Rozwijaj współpracę z klientami
  • Nadzoruj procesy sprzedażowe
  • Zarządzaj zespołem
  • Uczestnicz w wydarzeniach branżowych
Wymagania:
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1
  • Certyfikat spedytora
  • Znajomość rynku transportowego
  • Umiejętności organizacyjne i zarządzania zespołem
  • Motywacja do osiągania celów
  • Doświadczenie w branży TSL: minimum 10 lat ogółem, w tym 5 lat w sprzedaży
Korzyści z pracy:
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • Stałe wynagrodzenie podstawowe plus premie
  • Możliwość pracy nad nowymi produktami
  • Firma z stabilną pozycją rynkową i polskim kapitałem
  • Praca pełna wyzwań w dynamicznie rozwijającej się organizacji
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.
?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj

INDEKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem i ugruntowanej pozycji na rynku transportowym. W związku z nieustannym rozwojem naszego przedsiębiorstwa, poszukujemy nowych pracowników.