Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Kierownik działu spedycji drogowej

Logart Personnel Consulting
Kraków
praca stacjonarna
2912 dni temu

Logart jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutacji menedżerów i specjalistów dla branż: Logistyka, Transport oraz Produkcja. Ponadto naszym klientom udostępniamy pracowników tymczasowych do prac związanych z produkcją i logistyką towarów.

Naszym klientem jest znany i ceniony międzynarodowy dostawca rozwiązań transportowo-spedycyjnych, posiadający swoje oddziały w ponad 30 krajach na całym świecie. W Polsce firma ta od ponad 25 lat świadczy usługi transportu lotniczego oraz morskiego. Obecnie w związku z planowanym poszerzeniem działalności firmy o produkt transportu drogowego poszukujemy doświadczonych i samodzielnych kandydatów/kandydatek do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Zadania:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za organizację od podstaw pracy działu transportu drogowego, a do jej głównych obowiązków będzie należało:

  • Budowa i koordynowanie pracy zespołu spedycji międzynarodowej
  • Nawiązywanie i rozwijanie długoterminowych relacji z klientami
  • Bezpośrednia współpraca z przewoźnikami
  • Opracowywanie i realizowanie założeń budżetowych
  • Aktywne uczestnictwo w rozwoju firmy
Wymagania:

Do udziału w rekruacji zapraszamy osoby, które posiadają:

  • Co najmniej trzyletnie doświadczenie w pracy w obszarze transportu drogowego (np. na stanowiskach: Spedytor drogowy lub Team Leader lub Kierownik spedycji drogowej)
  • Dobrą znajomość rynku transportowego, w tym zwłaszcza transportów FTL
  • Doświadczenie w organizowaniu transportów międzynarodowych
  • Bardzo dobrą znajomość rynku potencjalnych klientów na usługi transportu drogowego z obszaru województwa małopolskiego
  • Zaawansowaną / bardzo dobrą znajomość języka angielskiego
  • Rozwinięte zdolności organizacyjne i interpersonalne

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w przedsiębiorstwie działającym na polskim rynku od ponad ćwierćwiecza
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premię uzależnioną od wyników
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
  • Możliwość zbudowania własnego zespołu spedytorów
  • Przestrzeń do wdrażania własnych pomysłów i kreowania nowych rozwiązań operacyjnych
Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie i udostępnianie swoich danych osobowych do celów związanych z prowadzonymi obecnie oraz w przyszłości procesami rekrutacji.
Administratorami danych osobowych są Logart Sp. z o.o., adres siedziby: ul. 1 Maja 14/2E, 96-300 Żyrardów, NIP: 8381852559 oraz Logart, adres siedziby: ul. Armii Krajowej 41, 96-314 Baranów, NIP: 8381256389. Dane osobowe mogą być udostępnione potencjalnym pracodawcom oraz podmiotom współpracującym z Administratorem. Kandydatowi przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych, włączając w to prawo do ich usunięcia. Potwierdzam, że zapoznałam/em się z zasadami przetwarzania danych przez Administratorów znajdują się na stronie www.logart.com.pl/index.php/rodo.