Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Działu R&D

DPM Sp. z o.o.
śląskie
praca stacjonarna
4301 dni temu

Dla naszego Klienta, firmy posiadającej  wieloletnią, ugruntowaną pozycję na rynku produkcji konstrukcji stalowych, w związku z rozbudową struktury firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie
Nr Ref.: KRD/12/DPM

Opis stanowiska:
  • Nadzór nad podległymi działami: konstrukcyjnym oraz technologii
  • Koordynowanie procesu transferu technologii oraz nowych produktów z centrali spółki
  • Nadzór nad projektowaniem i udoskonalaniem istniejących produktów
  • Wdrażanie z sukcesami nowych rozwiązań technologicznych
  • Zatwierdzanie wyników badań powstałych wyrobów pod względem jakościowym z uwzględnieniem odpowiednich norm i atestów
  • Uczestnictwo w tworzeniu dokumentacji technicznej dla nowych, jak również modyfikowanych produktów
  • Bieżąca współpraca z pozostałymi działami w firmie, zwłaszcza z Dyrektorem Produkcji
Oczekiwania wobec Kandydata:
  • Wykształcenie wyższe - techniczne
  • Minimum 4 – letnie doświadczanie na podobnym stanowisku pracy
  • Znajomość procesów związanych z obróbką stali (obróbka skrawaniem)
  • Doświadczenie w konstruowaniu elementów stalowych bądź wdrażaniu nowych rozwiązań technologicznych
  • Doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym (bezpośrednio z klientami zagranicznymi ewentualnie w strukturach firm międzynarodowych)
  • Duże zaangażowanie w wykonywaną pracę – nastawienie na rozwój podległego działu
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w grupie
  • Umiejętność kierowania pracą podległego zespołu
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
W zamian oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Ciekawą i rozwojową pracę w dynamicznie rozwijającym się zakładzie
  • Udział w interesujących projektach z zakresu R&D
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)