Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Kierownik Działu Handlowego

P.U.H. INSTAL Sp. z o.o.
Katowice
praca stacjonarna
5784 dni temu

Ogłoszenie numer: 51714, z dnia 2008-10-14

INSTAL jest firmą zajmującą się dostawami elementów instalacji przemysłowych dla klientów instytucjonalnych z branży przemysłowej, energetycznej oraz wodno-ściekowej. Główne grupy asortymentowe oferty INSTAL to: - armatura przemysłowa, energetyczna, wogociągowa - pompy i agregaty pompowe - zbiorniki i inne konstrukcje cisnieniowe - wyroby hutnicze: rury, blachy, kształtki - rury i kształtki PE, PVC - żeliwo wodociągowe i kanalizacyjne

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

Sprawne organizowanie pracy i bieżące kierowanie działem handlowym, obsługującym firmy z branży instalacji przemysłowych poprzez: - koordynację obsługi klienta - monitoring ofert handlowych - doradztwo w doborze materiałów i urządzeń - kontrolę procesów realizacji zamówień - koordynację działań marketingowych

Wymagania

- motywacja do wykonywanej pracy - wskazane doświadczenie w kierowaniu zespołami - wskazane doświadczenie lub/i wiedza z zakresu uzbrajania instalacji przemysłowych w armaturę, pompy, zbiorniki itp.

Oferujemy

- ciekawą pracę z możliwością rozwoju zawodowego - zatrudnienie na czas nieokreślony - program szkoleń - pracę w zgranym zespole