Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik ds. Spedycji Morskiej

FRACHT FWO POLSKA Sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
3088 dni temu

Aktualne poszukiwania na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Opis stanowiska:
  • pozyskiwanie nowych klientów i podwykonawców
  • planowanie i realizacja zleceń spedycyjnych w międzynarodowym transporcie drogowym
  • opracowywanie oraz wdrażanie rozwiązań z zakresu spedycji drogowej
  • współpraca z biurami należącymi do grupy Fracht
  • utrzymywanie i rozwój dobrych relacji z klientami oraz dostawcami usług
  • weryfikacja nowych dostawców usług transportowych
  • negocjacje z podwykonawcami
  • współpraca z Dyr. Zarządzającym firmy
  • odpowiedzialna realizacja założonych planów budżetowych.
  • kontrola dokumentów spedycyjnych
  • raportowanie zgodnie z obowiązującymi w firmie standardami
  • dbałość o dobry wizerunek firmy
  • gotowość do odbywania krajowych i zagranicznych podróży służbowych
Wymagania:
  • minimum 3-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w dziale spedycji morskiej
  • umiejętność organizacji własnego czasu pracy
  • dobra znajomość języka angielskiego (znajomość kolejnego języka będzie atutem)
  • znajomość rynku
  • bardzo dobra znajomość zagadnień i dokumentacji związanej z transportem morskim
  • praktyczna znajomość obsługi komputera, szczególnie w zakresie MS Office
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientem i podwykonawcą
Oferujemy:
  • ciekawą pracę w międzynarodowej firmie
  • przyjazne środowisko pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • motywujący system wynagrodzenia
  • pakiet medyczny
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.