Najnowsze oferty pracy

  • Project Controller

    ISS Facility Services Sp. z o.o.   Warszawa    praca hybrydowa
    kierownik/koordynator / menedżer  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online
    8 godz.
    Obowiązki: Zarządzanie procesami finansowymi oraz kontrola procesów operacyjnych pod kątem zgodności, dokumentacji projektowej, technicznej i finansowej w obszarze projektów realizowanych na rzecz klientów; Wsparcie w prowadzeniu ewidencji, dokumentacji i rozliczeniu oraz raportowaniu danych...
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Departamentu Kontrolingu

Marketing Investment Group S.A.
Kraków
praca stacjonarna
3583 dni temu

Grupa MIG to Firma, która z pasją od prawie 25 lat działa na polskim rynku odzieżowo-obuwniczym. Z sukcesem rozwijamy prężnie działające sieci salonów Sizeer, 50 style, Timberland oraz Symbiosis.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marek New Era, O'neill, Lotto, Head, Confront, Feewear, linii obuwniczej Lacoste i wielu innych. Dzięki ciężkiej pracy tysiąca zaangażowanych osób, które tworzą nasz zespół, udało nam się zdobyć zaufanie klientów w całej Polsce.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce zatrudnienia: Kraków
Nr Ref.: KKN/11/14

Zakres obowiązków:
  • Zarządzanie departamentem kontrolingu
  • Konsolidacja wyników finansowych spółek grupy oraz analiza realizacji budżetów
  • Organizacja oraz koordynacja procesu budżetowania
  • Opracowywanie analiz dotyczących inwestycji
  • Opracowywanie analiz na bieżące potrzeby firmy
  • Proaktywne wsparcie kierownictwa firmy we wszelkich działaniach optymalizacyjnych oraz zwiększających rentowność firmy
Od kandydatów oczekujemy:
  • Wykształcenia wyższego ekonomicznego (finanse, rachunkowość, itp.)
  • Minimum 2-letniego doświadczenia na stanowisku Kierownika działu Kontrolingu (mile widziane doświadczenie w firmie handlowej)
  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku Kontrolera Finansowego (mile widziane doświadczenie w firmie handlowej)
  • Bardzo dobrej znajomości MS Excel, dodatkowym atutem będzie umiejętność programowania w języku VBA
  • Umiejętności analitycznych i planistycznych
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • Silnej motywacji do osiągnięcia sukcesu
  • Inicjatywy oraz samodzielności
  • Dobrej organizacji czasu pracy oraz dyspozycyjności
  • Mile widziane osoby z doświadczeniem nabytym w firmach audytorsko-konsultingowych (BIG4)
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Dużą samodzielność działania
  • Decyzyjność
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Zniżki na nasze produkty
  • Codziennie świeże owoce
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)