Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
KIEROWNIK BUDOWY

Zakład Wielobranżowy DEWIZA KLUSKA Spółka Jawna
śląskie
praca stacjonarna
5701 dni temu

Ogłoszenie numer: 59124, z dnia 2009-03-09

Firma prowadzi prace na terenie woj. śląskiego, opolskiego, łudzkiego i małopolski Praca w terenie

Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska

  • Przygotowanie, organizacja i kierowanie pracami na budowie;
  • kierowanie budową w sposób zgodny z projektem technicznym, pozwoleniem na budowę oraz przepisami prawa budowlanego;
  • koordynowanie jakości i terminowości prac na budowie;

Wymagania

  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami ogólnobudowlanymi;
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku Kierownika Budowy;
  • samodzielność, kreatywność i zaangażowanie
  • prawojazdy kat.B;

Oferujemy

  • zatrudnienie w firmie działającej od 1993r.;
  • stałe zatrudnienie po okresie próbnym;
  • motywacyjne warunki wynagrodzenia.