Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
KIEROWNIK BUDOWY

MARC-BUD sp. z o.o.
łódzkie
praca stacjonarna
5928 dni temu

Ogłoszenie numer: 45882, z dnia 2008-06-25

Firma z branży budowlanej, generalny wykonawca obiektów handlowych i pzremysłowych

Miejsce pracy: łódzkie

Opis stanowiska

  • samodzielne prowadzenie kontraktów budowlanych,
  • organizacja i realizacja inwestycji zgodnie z projektem, sztuką budowlaną oraz harmonogramem,
  • współpraca z inwestorem, inspektorem nadzoru, projektantem,
  • koordynacja prac na budowie, w tym prac podwykonawców,
  • nadzór nad realizacja budżetu danej inwestycji.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, kierunek: budownictwo,
  • doświadczenie min. 2 lata w pracy na budowie,
  • uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno - budowlanej bez ograniczeń,
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie.