Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Kierownik budowy/ robót

Polbet S.A.
śląskie
praca stacjonarna
4830 dni temu

Ogłoszenie numer: 145258, z dnia 2011-04-26

Polbet S.A.

jest firmą działająca na rynku budownictwa przemysłowego od 1994 roku. W strukturze wykonywanych robót dominują remonty kapitalne oraz roboty budowlano-montażowe obiektów mieszkalnych, biurowych, usługowych i przemysłowych. Działający w ramach POLBET S.A. nowocześnie wyposażony dział konstrukcji aluminiowych projektuje i wykonuje ślusarkę aluminiową standardową oraz na specjalne zamówienia.

Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska

Zatrudnimy od zaraz kierownika budowy / robót

OBOWIĄZKI:

  • Kierowanie robotami budowlanymi
  • Nadzór i koordynacja budowy oraz prac firm podwykonawczych
  • Nadzór nad realizacją zadania
  • Udział w uzgodnieniach z architektami i GW przed i w trakcie realizacji zadania
  • Terminowe realizowanie powierzonych zadań, zgodnie opracowanym i uzgodnionym harmonogramem.

Wymagania

  • Uprawnienia konstrukcyjno-budowlane bez ograniczeń
  • Aktualne zaświadczenie o przynależności do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa
  • Mile widziana znajomość systemów aluminiowo-szklanych (np. Aluprof, lub inne)
  • Obsługa programu Auto-CAD będzie dodatkowym atutem
  • Prawo Jazdy kat.B.

Oferujemy

  • Praca na umowę o pracę (okres próbny 3 m-ce, może być skrócony w zależności od efektów pracy) lub kontrakt managerski.
  • Wynagrodzenie - w zależności od kwalifikacji i doświadczenia, do uzgodnienia.