Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Ruda Śląska
Kierownik Biura Technicznego

Work Express Sp.zo.o.
Ruda Śląska
praca stacjonarna
6813 dni temu

Ogłoszenie numer: 17522, z dnia 2006-01-23

Agencja Pośrednictwa Pracy

Miejsce pracy: Ruda Śląska

Nr Ref.: 5180/P/KT

Opis stanowiska

- kierowanie biurem technicznym, - podział obowiązków, zlecanie zadań pracownikom, - ścisła współpraca z działem gospodarki materiałowej, - prowadzenie i kontrola dokumentacji do produkcji, - detalizacja rysunków wykonawczych za pomocą progr. komputerowego, - nadzór nad procesami technologicznymi montażu.

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne, inżynier spawalnictwa lub branże pokrewne (budowa maszyn, hutnictwo, ew. budownictwo przemysłowe, konstrukcja pojazdów), - biegła znajomość języka niemieckiego, - doświadczenie w branży konstrukcji maszyn i techniki spawalnictwa, min 3 lata, - doświadczenie w kierowaniu zespołem – mile widziane, - obsługa komputera - MS Office, w tym AUTOCAD 2000.

Oferujemy

Firma w firmie niemieckiej, rozwijającej swoją działalność na rynku polskim (przemysł ciężki)