Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Kierownik Biura Szkoleń

Sedlak & Sedlak
Kraków
praca stacjonarna
5449 dni temu

Ogłoszenie numer: 81363, z dnia 2009-11-18

Naszym Klientem jest firma świadcząca usługi dla ludności, posiadająca 5 oddziałów na terenie Polski południowej oraz 16% udziału w rynku krajowym. Firma zatrudnia 7000 osób i osiąga roczne obroty w wysokości ponad 3,5 mld PLN. Posiadając 100-letnie doświadczenie w swojej branży, chce nadal doskonalić swoje procedury i rozwijać umiejętności pracowników. Aby osiągnąć te cele poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Nr Ref.: 38/09

Opis stanowiska

- diagnozowanie potrzeb szkoleniowych firmy - organizowanie szkoleń i nadzór nad ich realizacją (w tym szkoleń dofinansowanych z funduszy europejskich) - opracowywanie planów rozwoju pracowników i jej realizacja

Wymagania

- wykształcenie wyższe (mile widziane Zarządzanie Zasobami Ludzkimi lub szkolenia związane z zakresem działania biura) - minimum 5-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku lub stanowisku kierowniczym związanym z zarządzaniem zasobami ludzkimi - doświadczenie w opracowywaniu planów szkoleń dla pracowników oraz wiedza z zakresu ZZL - mile widziana praktyka w firmie zatrudniającej powyżej 1000 osób - doświadczenie w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem - mile widziane doświadczenie w koordynowaniu szkoleń dofinansowanych z funduszy europejskich - znajomość obsługi komputera: MS Office, Power Point - prawo jazdy kat. B - komunikatywność, kreatywność - zaangażowanie i samodzielność

Oferujemy

- wynagrodzenie podstawowe nie niższe niż 5000 PLN, kwartalne i roczne premie za wyniki oraz dodatkowe świadczenia socjalne - zawarcie umowy na czas określony (1 rok), a następnie umowy na czas nieokreślony - udział w pracowniczym programie emerytalnym (po 13 miesiącach pracy)