Zobacz więcej ofert pracy

Kierowca

Work Express Sp.zo.o.
Katowice
praca stacjonarna
6686 dni temu

Ogłoszenie numer: 20442, z dnia 2006-05-29

Jesteśmy Biurem Doradztwa Personalnego, które dostarcza przedsiębiorstwom szeroki zakres usług z obszaru Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Dla międzynarodowej firmy lidera usług logistycznych poszukujemy osoby na w/w stanowisko.

Kierowca

Miejsce pracy: Katowice

Nr Ref.: 5204/SO/K

Opis stanowiska

- terminowy i sprawny i bezszkodowy transport przesyłek Klientów;

Wymagania

- wykształcenie minimum zawodowe; - prawo jazdy kat. C+E i świadectwo kwalifikacji kierowcy zawodowego; - aktualne badanie lekarskie i badanie psychologiczne; - doświadczenie na podobnym stanowisku; - uprawnienia ADR; - uczciwość; - dobra organizacja czasu pracy; - zdolności komunikacyjne i kultura osobista; - umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

- możliwość rozwoju zawodowego; - szansa zdobycia w doświadczenia we współpracy z dynamicznie rozwijającą się firmą o uznanej i stabilnej pozycji na rynku; - udział w atrakcyjnych i profesjonalnych szkoleniach.