Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
kierowca samochodu ciężarowego

Robert Muller sp. z o.o.
Wrocław, Wrocław - siedziba firmy
praca stacjonarna
6187 dni temu

Ogłoszenie numer: 32349, z dnia 2007-08-08

Firma ma siedzibę w Polsce, jest częścią międzynarodowej grupy spedycyjno-transportowej. Patrz: www.robert-mueller.com. Mamy opinię solidnych i punktualnych płatników.

Miejsce pracy: Wrocław, Wrocław - siedziba firmy

Opis stanowiska

Międzynarodowe przewozy towarów: Niemcy, Francja, Benelux, Hiszpania, Szwajcaria. Samochody ciężarowe z przyczepą (MAN) i nadwoziami wymiennymi (BDF), załogi zwykle dwuosobowe. Po 4 tygodniach pracy 1 tydzien wolny.

Wymagania

Wymagane przynajmniej niewielkie doświadczenie, koniecznie kurs na przewóz rzeczy oraz ważne badania lekarskie i psychologiczne. Języki obce nie są wymagane.

Oferujemy

zapewniamy bezpłatnie dowóz z miejsca zamieszkania do pracy i z powrotem, a także zaplecze socjalne w firmie-matce w Niemczech (blisko granicy Francji i Luksemburga)