Zobacz więcej ofert pracy

Kierowca Magazynier

Przedsiębiorstwo Kompleksowej Realizacji i Zaopatrzenia Inwestycji EKODOM sp. z o.o.
Dąbrowa Górnicza
praca stacjonarna
5041 dni temu

Ogłoszenie numer: 128295, z dnia 2010-12-30

Firma zajmuje się dostawą materiałów budowlanych głównie dla budowlanych firm wykonawczych na terenie Zagłębia.

Aktualnie poszukujemy na stanowisko:

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Opis stanowiska

  • Do zadań pracownika należeć będzie dostawa materiałów budowlanych do budowy lub remontu na adres klienta.
  • W określonych warunkach pracownik wykonywał będzie pracę magazyniera.

Wymagania

  • Oczekujemy na pracownika z wykształceniem budowlanym lub z praktyką udokumentowaną w budownictwie.
  • Dopuszczamy zatrudnienie pracownika z kat. B prawa jazdy.
  • Uprawnienia na wózki widłowe oraz HDS bardzo przydatne.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie od 1600 do 3000 zł brutto.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji.

Wynagrodzenie

Od 3000 do 1500 PLN