Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
kierowca - dostawca (kat. B)

Randstad Sp. z o.o.
śląskie, Katowice, miejsce działania: południowa Polska
praca stacjonarna
4823 dni temu

Dla naszego Klienta, firmy z branży kosmetycznej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Nr. ref.: S_16752

Zadania:
  • dostarczanie paczek i pobieranie gotówki za dostawy (odpowiedzialność finansowa) na terenie Częstochowy, Katowic, Sosnowica, Dąbrowy Górniczej, Jaworzna
Profil kandydata:
  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie w pracy jako kierowca, dostawca
  • dyspozycyjność do pracy w godzinach 7 - 15.00, w terminie 01.07-31.07 oraz 16.08-31.08 (z możliwością przedłużenia)
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki
Oferujemy:
Miejsce zatrudnienia:
Katowice, miejsce działania: południowa Polska
Kontakt:

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)