Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca świętokrzyskie
Key Account Manager

HR Consulting Group
świętokrzyskie
praca stacjonarna
5062 dni temu

Ogłoszenie numer: 112934, z dnia 2010-09-06

HR Consulting Group, w związku z dynamicznym rozwojem nowych kanałów sprzedaży,poszukuje dla jednej z największych firm odzieżowych kandydatów na stanowisko KAM.

Miejsce pracy: świętokrzyskie

Opis stanowiska

Dla jednej z największych firm odzieżowych, specjalizującej się w formalnym ubiorze Pań i Panów, poszukujemy ambitnych kandydatów na stanowisko KAM na terenie całego kraju.Osoba zatrudniona na stanowisku KAM-a odpowiada za realizowanie polityki sprzedaży związanej z obsługą Kluczowych Klientów, aktywnym pozyskiwaniu nowych klientów oraz sprzedaży do sieci handlowych, w tym: -negocjacje z kupcami -ustalanie warunków współpracy -akcje marketingowe i promocyjne - -reprezentowanie firmy na targach krajowych i zagranicznych -znajomość branży odzieżowej mile widziana.

Wymagania

- wykształcenie średnie - prawo jazdy kat.B - umiejętność budowania trwałych relacji z Klientami - samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy - Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne, interpersonalne oraz negocjacyjne

Oferujemy

- Pracę w młodym dynamicznym zespole - Niezbędne narzędzia pracy : samochód, laptop, telefon służbowy - brak sztywno ustawionych godzin pracy - bardzo dobre wynagrodzenie oparte o cześć stałą oraz wysoką prowizję - jasno wytyczona ścieżkę kariery