Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Kasjer/ Recepcjonista

Faxtel Chmurski i Chrzanowski Sp.J.
śląskie, Racibórz, Galeria Młyńska ul.Mickiewicza 12
praca stacjonarna
4897 dni temu

Firma Współpracująca z PTK Centertel zajmująca się sprzedażą telefonów komórkowych oraz dostępu do internetu poprzez salony Franchisingowe. Jeden z największych partnerów PTK Centertel w Polsce.

Miejsce pracy: Racibórz, Galeria Młyńska ul.Mickiewicza 12

Zadania:
  • profesjonalna obsługa Klientów zgodna ze standardami firmy
  • pozyskiwanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientem
  • obsługa recepcji oraz stanowiska kasowego
  • bardzo dobra organizacja pracy
Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie
  • komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • zdolność szybkiego uczenia się
  • dyspozycyjność
  • dobra znajomość MS Office,
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy z obsługą kasy oraz
    znajomość symfonia handel
Oferujemy:
  • motywacyjny system wynagrodzeń
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • możliwość osobistego rozwoju
Odpowiadamy na wybrane oferty. Zapewniamy całkowitą dyskrecję. W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli wraz z podpisem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133 poz.883)."