Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Kasjer Lotniczy - Pracownik Call Center

Work Express Sp.zo.o.
Katowice
praca stacjonarna
6791 dni temu

Ogłoszenie numer: 18035, z dnia 2006-02-14

Związku z dynamicznym rozwojem struktur sprzedaży Naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko Kasjera Lotniczego.

Miejsce pracy: Katowice

Nr Ref.: 5098/P/KL

Opis stanowiska

- Prowadzenie i organizacja sprzedaży biletów oraz usług dodatkowych związanych z transportem lotniczym, turystyką krajoznawczą i biznesową oraz imprezami kulturalnymi; - Telefoniczna obsługa Klientów; - Obsługa telefonicznych linii informacyjnych; - Koordynacja marketingu i sprzedaży internetowej.

Wymagania

-Wykształcenie wyższe; - Biegła znajomość języka angielskiego; - Mile widziane doświadczenie w branży turystycznej.

Oferujemy

- Ciekawa praca w młodym zespole; - Praca w biurze w Katowicach; - System szkoleń; - Możliwość zdobycia licencji Kasjera Lotniczego; - Motywacyjny system wynagrodzeń;