Najnowsze oferty pracy

  • Tłumacz języka chińskiego

    Stecol Corporation Sp. z o.o. Oddział w Polsce   Sławno    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Opis stanowiska tłumaczenie w językach: chińskim i polskim, pomocniczo angielski. tłumaczenie dokumentów z różnych dziedzin. tłumaczenia ustne podczas spotkań, negocjacji, w urzędach, delegacjach itp. tłumaczenie na budowie drogi ekspresowej S6 na odcinku Koszalin- Słupsk; realizacja...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Tłumacz Warszawa
Junior Translation Specialist

CCPORTER Sp. z o.o.
Warszawa, przy Metro Politechnika
młodszy specjalista (junior)
umowa zlecenie
praca hybrydowa
514 dni temu

Wymagania:
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1 - warunek konieczny
  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i zaangażowanie w powierzane zadania
  • Samodzielność, odpowiedzialność, terminowa realizacja zadań
  • Komunikatywność oraz optymizm w działaniu
Mile widziane:
  • Znajomość dodatkowego języka obcego
Opis stanowiska:
  • Tłumaczenia tekstów z języka polskiego na angielski
  • Zlecanie oraz odbieranie tłumaczeń w wyznaczonym terminie
  • Praca z narzędziem CAT - Trados
  • Prowadzenie ewidencji tłumaczeń i dbanie o ich prawidłowy obieg
  • Współpraca z innymi działami firmy za pośrednictwem systemu ticketowego JIRA
  • Współpraca z tłumaczami zewnętrznymi i wewnętrznymi
  • Wsparcie Supervisora działu Tłumaczeń w codziennych obowiązkach
Oferujemy:
  • Ciekawe wyzwania i rozwój w prężnie rozwijającej się firmie
  • Możliwość pracy w 100% zdalnie, bądź z naszego biura zlokalizowanego w centrum Warszawy, przy Metro Politechnika
  • Elastyczny czas pracy
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej i karty sportowej
  • Zgrany, wspierający się nawzajem zespół i pracę w międzynarodowym środowisku,