Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Junior Test Engineer

Hays Poland
Kraków
praca stacjonarna
2232 dni temu

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.

Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: 1111540
Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów. Dla naszego Klienta poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Kraków
Stawka: do negocjacji
Forma zatrudnienia: B2B

Zadania:

  • Analiza wymagań i opracowywanie przypadków testowych
  • Projektowanie testów
  • Wykonywanie testów automatycznych
  • Zarządzanie testami (śledzenie i usuwanie nieprawidłowości)
  • Ścisła współpraca z programistami i personelem
  • Komunikacja z klientem w języku angielskim

  Wymagania:

  • Dobra znajomość języków programowania C # lub Java
  • Doświadczenie w tworzeniu i zarządzaniu testami automatycznymi
  • Testowanie umiejętności projektowych i wykonawczych
  • Doświadczenie w projektowaniu obiektowym
znajomość języka angielskiego
  • Analiza wymagań i opracowywanie przypadków testowych, projektowanie testów
  • Znajomość programów do śledzenia nieprawidłowości

  Oferujemy:

  • Rozwojowy projekt dla klienta z branży lotniczej
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Praca z nowymi technologiami
  • Benefity pozapłacowe na preferencyjnych warunkach: m.in. Medicover, Multisport
  • Zatrudnienie w oparciu o B2B

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.