Zobacz więcej ofert pracy

Junior iOS Developer

Cyclad Sp. z o.o.
Katowice
praca stacjonarna
3816 dni temu

Oferta aktualna do: 2014-02-12

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca wsektorze IT/ICT. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług obejmujeRozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software House.Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniupartnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i Pracownikami.

Miejsce pracy: Katowice
Nr Ref.: CC13/IOS/PRACA/KAT/15795
Główne zadania na tym stanowisku pracy to:
  • Realizacja zleconych zadań zgodnie z planem działań
  • Współpraca z innymi programistami i architektami oprogramowania
  • Ścisła współpraca z Product Managerami w celu dostarczania wymagań technicznych
  • Analiza wymagań technicznych i programowanie aplikacji
  • Analiza standardów kodowania
  • Zapewnianie jakości oraz przeprowadzanie testów jednostkowych
  • Zarządzanie dokumentacją techniczną
Wymagania wobec Kandydata:
  • Około roczne doświadczenie w tworzeniu aplikacji iOS
  • Doświadczenie w pracy z systemami Android i Windows 8
  • Doświadczenie w pracy w metodykach Agile
  • Znajomość OOP
  • Znajomość technologii webowych: HTML, CSS, AJAX, JavaScript
  • Znajomość protokołów HTTP & HTTPS
  • Znajomość Unit Testing
  • Wiedza z zakresu wzorców projektowych
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
Oferujemy:
  • Stabilną i ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze
  • Możliwość rozwoju dzięki współpracy ze specjalistami w swojej branży
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie
  • Pakiet świadczeń socjalnych

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacjnych(zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami.)