Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Junior Account, Senior Account, Account Manager

Supremum Group
Kraków, Kraków, Warszawa
praca stacjonarna
6741 dni temu

Ogłoszenie numer: 19120, z dnia 2006-04-04

Supremum Group Sp. z o.o. www.supremum.pl

Miejsce pracy: Kraków, Kraków, Warszawa

Opis stanowiska

Do obowiązków kandydata należeć będzie nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów biznesowych efektywne pozyskiwanie klientów prezentowanie oferty agencji prezentacje projektów w siedzibie firmy oraz u klienta

Wymagania

umiejętność nawiązywania kontaktów doświadczenie z dziedziny marketingu i reklamy umiejętność przygotowania i prowadzenia prezentacji biznesowych doświadczenie negocjacyjne podparte sukcesami w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy

atrakcyjny i motywujący system wynagrodzenia możliwość podnoszenia kwalifikacji pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji samochód i telefon słuzbowy