Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Java Team Leader - zatrudnienie na etat

ProData Consult Sp.z o.o
Kraków
praca stacjonarna
3123 dni temu
ProData Consult jest międzynarodową firmą specjalizującą się w pozyskiwaniu specjalistów IT dla potrzeb długo - i krótkoterminowych projektów. Centrala firmy mieści się w Kopenhadze, z siecią współpracujących oddziałów w Europie Zachodniej, ze szczególnym naciskiem na kraje skandynawskie. W zależności od tego, jak bardzo jesteś gotów podróżować, z ProData Consult uzyskasz najlepszą stawkę w mieście, w kraju lub za granicą:) Zostań niezależnym konsultantem IT w naszej międzynarodowej sieci i otwórz się na rynki europejskie!
Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: #5164
Poszukujemy Java Team Leader do 5 osobowego zespołu. Klient oferuje interesującą pracę wraz z możliwością rozwoju zawodowego poprzez tworzenie nowoczesnych rozwiązań przy użyciu zaawansowanych technologii informatycznych.

Zakres obowiązków:
  • projektowanie, implementacja nowych modułów oprogramowania oraz integracja z systemem informatycznym banku
  • zarządzanie kilkuosobowym zespołem developerskim
  • wsparcie dla procesów wdrożeniowych

Wymagania:
  • min. 5 letnie doświadczenie na stanowisku Projektant/Programista Java
  • min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku Team Leader
  • bardzo dobra znajomość Java/JEE, wzorców projektowych i dobrych praktyk procesu tworzenia oprogramowania
  • doświadczenie w pracy z: Spring, Java Persistence API (Hibernate), HTML5, JavaScript, CSS
  • znajomość metod optymalizacji aplikacji webowych
  • umiejętność technik tworzenia oprogramowania dedykowanego dla IBM WebSphere Application Server 7.x
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie przy zatrudnieniu na etat
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • możliwością rozwoju zawodowego

Czas trwania: praca etatowa
Lokalizacja: Kraków
Wymagania: Przynajmniej trzy lata doświadczenia zawodowego w IT.