Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
INŻYNIERA PRODUKTU

Delphi
wielkopolskie, Ostrów Wielkopolski
praca stacjonarna
5018 dni temu

top.jpg

Delphi jest wiodącym światowym dostawcą rozwiązań elektronicznych i technologii systemowych dla sektora motoryzacyjnego. Koncern zainwestował w Polsce ponad 380 milionów USD – zarówno w produkcję, jak i w badania i rozwój. W Polsce zatrudniamy obecnie ponad 4 tysiące pracowników w czterech zakładach produkcyjnych i nowoczesnym Centrum Technicznym w Krakowie. Jesteśmy laureatem nagrody dla Najlepszego Inwestora Zagranicznego, a w 2003 roku zostaliśmy uhonorowani godłem Inwestora w Kapitał Ludzki. Polscy inżynierowie od lat wymieniają Delphi w czołówce pracodawców, dla których chcieliby pracować (ostatnie badanie przeprowadzone wśród inżynierów w roku 2008 przez Bank Danych o Inżynierach).

Zakład w Ostrowie Wielkopolskim zajmuje się projektowaniem i wytwarzaniem systemów termicznych: ogrzewania, chłodzenia, wentylacji i klimatyzacji, głównie dla przemysłu samochodowego.

Do zakładu Delphi w Ostrowie Wielkopolskim poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie/ Ostrów Wielkopolski

Zadania:
  • rozwój wyrobów w międzynarodowym zespole inżynierów
  • rozwiązywanie problemów technicznych w oparciu o konstrukcję wyrobu, doświadczenie
  • wprowadzanie nowych technologii we współpracy z zespołem wielofunkcyjnym
  • ocenę rozwiązań technicznych wyrobu
  • budowę komponentów dla potrzeb klienta
  • prowadzenie kwestii gwarancyjnych
  • komunikację w sprawach technicznych z zainteresowanymi
  • prowadzenie badań walidacyjnych

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (mechanika, budowa maszyn)
  • przynajmniej 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość zagadnień z zakresu wymiany ciepła będzie dodatkowym atutem
  • zdolności analityczne
  • chęć uczenia się nowych rzeczy
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, w środowisku międzynarodowym
  • kreatywność

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie
  • szkolenia w kraju i zagranicą
  • kulturę pracy opartą na wzajemnym zaufaniu, szacunku i uczciwości.

bot.jpg

Poznaj

Aptiv

Aptiv, wcześniej: Delphi, jest globalną firmą technologiczną, która rozwija bezpieczniejsze, bardziej przyjazne dla środowiska i zapewniające lepszą łączność rozwiązania, umożliwiając przyszłość mobilności. Z siedzibą w Gillingham w Anglii, Aptiv zatrudnia 147 tysięcy pracowników i prowadzi 14 centrów technologicznych oraz zakłady produkcyjne i ośrodki wsparcia klienta w 45 krajach.Zakład w Gdańsku zajmuje się produkcją przełączników do samochodów.Adres:ul. Nowatorów 20 80-298 Gdańsk

Strona internetowa:https://www.aptiv.com/ Nazwy działów:

Logistyka Jakość Inżynieryjny Zakupy Finanse HR Produkcja (montaż, CBA, SMT,linia malowania, wtryskarki) Utrzymanie Ruchu

Proces rekrutacji:

1. Analiza aplikacji 2. Wstępna rozmowa telefoniczna 3. Rozmowa kwalifikacyjna 4. II rozmowa kwalifikacyjna (opcjonalnie)

Benefity:

możliwość uczestnictwa w programie kart sportowych umożliwiający korzystanie z zajęć sportowych i rekreacyjnych na terenie całej Polski ubezpieczenie grupowe akiet medyczny dla pracowników  oraz ich rodzin dofinansowanie do nauki języków pakiet świadczeń w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych(np. dofinansowanie do wypoczynku, atrakcje dla dzieci itp.) oraz bezzwrotne wsparcie finansowe w przypadku trudnej sytuacji rodzinnej