Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Inżynier Technologii Produkcji

Vibracoustic Polska Sp. z o.o.
wielkopolskie, Komornik k/Środy Śląskiej
praca stacjonarna
5006 dni temu

Vibracoustic Polska Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko do zakładu w Komornikach k/Środy Śląskiej:

Miejsce pracy: Komornik k/Środy Śląskiej
Nr Ref.: DT/01/11-IT

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe mechaniczne
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego (w mowie i w piśmie)
  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym
  • znajomość przemysłu gumowego lub produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych/technologii wtrysku
Obowiązki:
  • projektowanie maszyn i urządzeń montażowych
  • ścisła współpraca z wykonawcami maszyn i urządzeń montażowych
  • odbiór techniczny urządzeń
  • planowanie przestrzenne zakładu/Layout
  • Optymalizacja obecnych procesów produkcyjnych
  • Tworzenie innowacyjnych procesów dla produkcji
  • Standaryzacja procesów produkcyjnych
  • Standaryzacja stanowisk pracy

Firma oferuje: pracę w międzynarodowym środowisku, możliwość realizacji projektów za granicą, ciągłe doskonalenie umiejętności m.in. poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.