Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Inżynier Technolog - Project Manager

Fair Recruitment
Kraków
praca stacjonarna
4864 dni temu

Fair Recruitment to niezależna agencja rekrutacyjna świadcząca usługi z zakresu doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz headhuntingu. Posiadamy doświadczenie w rekrutacji, selekcji, relokacji na międzynarodowych rynkach pracy oraz w Polsce. Głównym obszarem naszej działalności są projekty rekrutacyjne na stanowiska inżynierskie i kierownicze oraz kompleksowe usługi rekrutacyjne dla przemysłu.

Kraków
Numer referencyjny: PM//2804
Opis stanowiska:

Opis pracodawcy:

Naszym Klientem jest krakowska firma inżynierska opracowująca i wdrażająca technologie oraz wykonująca instalacje na potrzeby przemysłu metali nieżelaznych, energetyki, przemysłu cementowo – wapienniczego oraz metalurgicznego

Liczba wakatów: 1

Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Miejsce pracy: Kraków

Rola:

  • Nadzór nad przygotowaniem projektów i prowadzeniem tematów w branży energetyki, przemysłu metalurgicznego, hutnictwa
  • Nadzór nad projektowaniem układów i instalacji technologicznych
  • Dobór urządzeń i podwykonawców
  • Przygotowywanie ofert na pozyskanie nowych tematów
  • Praca indywidualna i kierowanie zespołem projektowym
  • Konieczność wyjazdów na delegacje (w tym delegacje kilkudniowe)
  • Konieczność wyjazdów na rozruchy technologiczne
Wymagania:

  • Minimum 15 lat doświadczenia inżynierskiego
  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w zakresie Project Management
  • Umiejętność przygotowania i prowadzenia ofert związanych z pozyskiwaniem nowych tematów
  • Doświadczenie w zakresie wykonywania złożonych projektów technologicznych
  • Interdyscyplinarna wiedza techniczna z zakresu mechaniki, konstrukcji, konstrukcji urządzeń nietypowych, aparatury kontrolno pomiarowej, systemów sterowania, realizacji inwestycji
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym prowadzenie negocjacji technicznych z firmami oferującymi urządzenia i technologie wchodzące w skład projektowanych instalacji.
  • Umiejętność pracy w zespole; kierowania i nadzorowania projektantów branżowych
  • Umiejętność kontrolowania kosztów realizacji prowadzonych tematów
  • Biegła znajomość AutoCAD i koniecznych programów obliczeniowych
  • Mile widziana znajomość AutoCAD Mechanical
  • Wykształcenie wyższe inżynierskie (Technologia, Inżynieria Procesowa, Mechanika)
  • Komunikatywność
  • Umiejętność samodzielnej pracy, oraz kierowania i nadzorowania pracy zespołu ludzi
Oferujemy:

  • Zatrudnienie stałe w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Atrakcyjne warunki płacowe

Prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych DzU nr 133 poz. 883
z późn. zm.)" Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.