Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie
Inżynier Sprzedaży

Rittal Sp. z o.o.
małopolskie
praca stacjonarna
5341 dni temu

Ogłoszenie numer: 85643, z dnia 2009-12-31

Rittal Sp. z o.o. oferuje swoim klientom nowoczesne rozwiązania najwyższej jakości w zakresie systemów szaf sterowniczych, systemów zabudowy elektroniki, klimatyzacji szaf sterowniczych i chłodzenia maszyn, rozdziału mocy oraz komponentów przesyłu danych, obecnie poszukuje odpowiedniej osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: małopolskie

Opis stanowiska

Zakres obowiązków będzie obejmować realizację celów sprzedażowych firmy na obszarze województwa małopolskiego Do najważniejszych obowiązków należeć będzie:
  • pozyskanie nowych klientów, rozwijanie relacji biznesowych z nowymi i stałymi klientami,
  • monitorowanie branż korzystających z rozwiązań spółki pod kątem nowych możliwości rozwoju biznesu,
  • opracowywanie oraz przeprowadzanie prezentacji oferowanych produktów,
  • udzielanie informacji handlowych.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie z branży technicznej
  • dobre rozumienie procesu sprzedaży
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • znajomość branż automatyki przemysłowej i sterowania mile widziana
  • ukierunkowanie na realizację zadań i osiąganie założonych celów
  • bardzo dobre zdolności negocjacyjne
  • samodzielność, dyspozycyjność oraz bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • profesjonalne szkolenia w kraju i zagranicą