Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Zabrze
Inżynier sprzedaży

ECOLOGIC s.c.
Zabrze
praca stacjonarna
5958 dni temu

Ogłoszenie numer: 45861, z dnia 2008-06-25

ECOLOGIC to firma produkująca urządzenia ochrony środowiska o ugruntowanej pozycji na rynku działająca od 2001 roku.

Miejsce pracy: Zabrze

Opis stanowiska

Osoba na stanowisku inżyniera sprzedaży odpowiedzialna będzie za zdobycie informacji o planowanych nowych inwestycjach, ofertowanie urządzeń, uzgadnianie warunków dostaw oraz nawiązywanie kontaktów u potencjalnych odbiorców i w biurach projektów.

Wymagania

- wykształcenie wyższe inżynieria sanitarna, ochrona środowiska /preferowane zaopatrzenie w wodę i odprowadzanie ścieków/ - komunikatywność, kreatywność, skuteczność działania, samodzielność w organizacji czasu pracy, upór w dążeniu do celu, - odpowiedzialność za powierzone zadania - dobra znajomość aplikacji komputerowych Open Office, ACAD, Corel Draw - prawo jazdy kat. B oraz dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych - łatwość nawiązywania kontaktów - umiejętność prowadzenia prezentacji i prelekcji

Oferujemy

stałą, ciekawą pracę w dynamicznym młodym zespole możliwość dalszego rozwoju kariery zawodowej, awansu, dobre wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania w pracę