Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
INŻYNIER SPRZEDAŻY WYTŁACZAREK DO TWORZYW SZTUCZNYCH

Dopak Sp. z o.o.
śląskie, cała Polska, siedziba firmy: Wrocław
praca stacjonarna
4872 dni temu

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce zatrudnienia: cała Polska, siedziba firmy: Wrocław

Zadania:
  • Wyszukiwanie klientów i zapoznanie się z ich potrzebami
  • Prezentacja oferowanych produktów klientowi
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Cykliczne odwiedzanie klientów
Wymagania:
  • Wyższe wykształcenie techniczne
  • Ogólna znajomość budowy maszyn
  • Bardzo dobra znajomość j. ang. lub niemieckiego
  • Prawo jazdy B
  • Pełna dyspozycyjność
  • Gotowość do wyjazdów służbowych na terenie Polski
  • Posiadanie umiejętności negocjacyjnych
  • Umiejętność komunikacji z klientem
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży maszyn
  • Dobra znajomość branży przetwórstwa tworzyw sztucznych
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na pełny etat
  • Ciekawą pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy /pensja + prowizja/
  • Szkolenia w Niemczech w zakresie poznania oferowanych produktów
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)