Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Będzin
Inżynier sprzedaży / Spec. ds. techn.-handl.

"J.T.C." Spółka Akcyjna
Będzin
praca stacjonarna
6440 dni temu

Ogłoszenie numer: 25902, z dnia 2007-01-30

Firma działa od 1992 r. Zakres działalności to projektowanie oraz budowa komputarowych systemów automatyzacji i systemów zasilania elektrycznego dla obiektów i instalacji przemysłowych, dystrybucja aparatury kontrolno-pomiarowej, projektowanie, doradztwo oraz montaż systemów napędowych, kompletacja dostaw oraz usług.

Miejsce pracy: Będzin

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za współpraca ze wszystkimi grupami klientów w regionie, rozwój rynku i grup klientów, sprzedaż i promocję urządzeń oraz firmy, przygotowanie techniczne ofert i wycen, organizowanie szkoleń dla klientów, realizowanie działań marketingowych w regionie.

Wymagania

• wykształcenie wyższe ( preferowane kierunki: automatyka, elektryczne, mechaniczno-energetyczny) mile widziane doświadczenie handlowe, • umiejętność budowania rynku i kontaktów z klientami, • doświadczenie w zarządzaniu projektami od wyszukiwania inwestorów do sprzedaży systemów za pośrednictwem firm handlowych, • mile widziana wiedza techniczna z zakresu systemów automatyki, sterowników PLC, systemów SCADA, systemów telemetrii • komunikatywny angielski, • zaawansowana znajomość pakietu MS Office, HTML • orientacja na cele i skuteczność w ich realizacji, • dobra samoorganizacja, kreatywność, umiejętność planowania działań • mile widziana znajomość technik sprzedaży, • gotowość do odbywania podróży służbowych

Oferujemy

Zatrudnionemu kandydatowi oferujemy dającą satysfakcję pracę w młodym zespole dynamicznie rozwijającej się firmy, możliwość rozwoju zawodowego oraz pełne oprzyrządowanie niezbędne do wykonywania pracy, w tym samochód służbowy.