Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
INŻYNIER SPRZEDAŻY MASZYN BUDOWLANYCH

Biuro Handlowe RUDA Trading International Jacek Ruda
Katowice
praca stacjonarna
5050 dni temu

Ogłoszenie numer: 126894, z dnia 2010-12-21

Biuro Handlowe RUDA zostało założone w 1989 roku. Jest jednym z większych dystrybutorów maszyn i urządzeń dla budownictwa i górnictwa w Polsce. Od 2006 roku prowadzi również produkcję własnych urządzeń. W skład BH Ruda wchodzą następujące działy:

  • maszyny ciężkie dla kamieniołomów i budownictwa,
  • maszyny budowlane,
  • technologie bezwykopowe,
  • przeróbka drewna i utylizacja odpadów,
  • silniki wysokoprężne, kompletne napędy spalinowe,
  • sprężarki, osuszacze,
  • produkcja i remonty,

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

Osoba ta będzie odpowiedzialna za poszukiwanie nowych klientów oraz aktywny marketing i sprzedaż maszyn budowlanych.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Kreatywność i samodzielność w pracy
  • Prawo jazdy, kat. B
  • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych.
  • Oferujemy

  • Stałą pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Możliwość samorealizacji na samodzielnym stanowisku
  • Udział w szkoleniach w kraju i zagranicą
  • Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.