Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Inżynier Sprzedawca w zakresie Systemów Automatyki Przemysłowej i Systemów Niskoprądowych

KSK Sp. z o.o.
Katowice
praca stacjonarna
6147 dni temu

Ogłoszenie numer: 37856, z dnia 2007-12-20

KSK zajmuje się projektowaniem i wykonawstwem instalacji okablowania strukturalnego, automatyki, systemów zabezpieczeń (ppoż., SSWiN, TV dozorowa, kontrola dostępu itp.) oraz instalacji zasilania dedykowanego. W komeptencjach firmy jest też konsulting teleinformatyczny i realizacja nietypowych projektów informatycznych.

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

• Aktywne poszukiwanie nowych klientów (precyzowanie ich potrzeb - telemarketing), partnerów biznesowych oraz budowanie własnego portfela kontrahentów. • Wyszukiwanie nowych klientów, • Prowadzenie i obsługa projektów handlowych przy współpracy zespołu. • Utrzymywanie pozytywnych relacji z istniejącymi klientami. • Udział w działaniach Public Relations. • Promowanie oferty firmy na imprezach branżowych (targi, konferencje itp.). • Doradztwo w zakresie sprzedaży systemów automatyki przemysłowej i automatyki budynkowej oferowanych przez KSK oraz Wyższą Szkołę Mechatroniki. • Obsługa i wsparcie techniczne klientów • Opracowywanie ofert i przetargów publicznych • Raportowanie i monitorowanie sprzedaży

Wymagania

• Wykształcenie wyższe techniczne lub pokrewne. • Doświadczenie na podobnym stanowisku co najmniej 2 – 3 lata • Podstawowa wiedza z dziedziny systemów niskoprądowych, automatyki przemysłowej, automatyki budynkowej lub dziedzin pokrewnych. • Umiejętność wspomagania użytkowników klienta w zakresie definiowania potrzeb systemów automatyki oraz pomoc w zakresie określania wymagań. • Wysoka motywacja, kreatywność, samodzielność, dobra organizacja pracy własnej i zorientowanie na osiąganie celów. • Dobrze rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne. • Wysoka kultura osobista. • Prawo jazdy kategorii B Idealny kandydat to osoba posiadająca zdolności handlowe i interpersonalne, nastawiona na realizację wyznaczonych celów jak również cechująca się zdolnościami negocjacyjnymi i umiejętnością budowania długotrwałych relacji z klientami.

Oferujemy

• Ciekawą i stabilną pracę w profesjonalnym środowisku, w dynamicznie rozwijającej się firmie. • Możliwość zdobycia doświadczenia w zakresie obsługi i zarządzania projektami rozwojowymi dużej infrastruktury technologicznej i softwareowej. • Możliwość rozwoju zawodowego, dostęp zaawansowanych technologii i nowoczesnych procesów. • Umowę o pracę na pełny etat na czas nieokreślony. • Dla kandydata wyróżniającego się w pracy przewidziana jest funkcja menedżera odpowiedzialnego za całość zagadnień sprzedaży usług systemów automatyki w firmie KSK.