Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie
INŻYNIER SERWISU

Agencja CAPITAL-Stefan Wałęka
małopolskie, Warszawa, Kraków
praca stacjonarna
6428 dni temu

Ogłoszenie numer: 25429, z dnia 2006-12-11

Jako agencja pośrednictwa pracy, prowadzimy rekrutację dla naszego Klienta -renomowanej firmy zajmującej się handlem urządzeniami przemysłowymi, na stanowisko:

Miejsce pracy: małopolskie, Warszawa, Kraków

Nr Ref.: INŻ./KRAKÓW

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta - firmy zajmującej się handlem urządzeniami przemysłowymi, opartymi na elektronice i mechanice, poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko INŻYNIERA SERWISU Do obowiązków osoby zatrudnionej na w/w stanowisku będzie m. in. należało:
  • instalacja urządzeń przemysłowych;
  • serwis urządzeń zainstalowanych u klientów;
  • uczestnictwo w szkoleniach krajowych i zagranicznych.
  • Przez pierwsze 3-9 m-cy miejscem pracy jest Warszawa, a następnie Kraków. Praca wiąże się z bardzo częstymi wyjazdami po całej Polsce. Szczególnie mile są widziani kandydaci mobilni, dla których nie ma znaczenia fakt, czy będą mieszkać w Krakowie, czy w innym mieście Polski.

    Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne lub studenci ostatnich lat studiów zaocznych bądź w indywidualnym toku (oczywiście studiów technicznych);
  • dobra znajomość elekroniki, mechaniki i rys. technicznego;
  • znajomość j. angielskiego przynajmniej w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
  • czynne prawo jazdy;
  • komunikatywność, solidność, pracowitość.
  • Oferujemy

    Pracodawca oferuje szkolenia, solidne wynagrodzenie i ciekawą pracę.