Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
INŻYNIER SANITARNY

Katowicka Infrastruktura Wodociągowo- Kanalizacyjna Sp. z o.o.
Katowice
praca stacjonarna
5495 dni temu

Ogłoszenie numer: 70973, z dnia 2009-07-29

Katowicka Infrastruktura Wodociągowo-Kanalizacyjna Sp. z o.o. zajmująca się zarządzaniem majątkiem wodno-ściekowym w Katowicach do swojego zespołu poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

  • przygotowanie budżetu oraz harmonogramu realizacji budowy i modernizacji sieci wodociągowo-kanalizacyjnej
  • przygotowanie danych do SIWZ dla prac projektowych sieci wodociągowo-kanalizacyjnych, nadzór nad procesem projektowania
  • analizowanie i opiniowanie dokumentacji technicznej sieci wodociągowo-kanalizacyjnych i oczyszczalni ścieków
  • nadzór inwestorski nad realizacją zadań inwestycyjnych, w tym:
    • rozwiązywanie i prowadzenie spraw technicznych związanych z realizacją inwestycji wodociągowo-kanalizacyjnych
    • reprezentowanie inwestora w kontaktach z uczestnikami procesu inwestycyjnego
    • finansowe i techniczne rozliczanie realizowanych zadań inwestycyjnych
    • uczestnictwo w odbiorach technicznych zrealizowanych prac, weryfikacja jakościowa wykonanych zadań wraz z kompletacją dokumentacji powykonawczej

Wymagania

  • wykształcenie techniczne (preferowane inżynieria sanitarna)
  • doświadczenie w branży m.in.: wodociągów, kanalizacji, przepompowni, oczyszczalni ścieków, odwodnień dróg
  • prawo jazdy kat. „B”
  • mile widziane uprawnienia do projektowania i/lub nadzorowania
  • znajomość MS Office, AutoCad
  • mile widziana znajomość programu GiS
  • znajomość procedur FIDIC i znajomość zasad kosztorysowania robót budowlanych w zakresie wod-kan będą dodatkowym atutem

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • ciekawą pracę w stabilnej firmie

Poznaj

Katowickie Inwestycje SA

Katowickie Inwestycje S.A.