Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. radiowych sieci telekomunikacyjnych (RAN)

    NetWorkS! sp. z o.o.   Warszawa    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    2 dni
    Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny/a za zdalne operacje w sieci radiowej, wspierając kluczowe procesy związane z jej rozwojem i utrzymaniem. Jeśli interesujesz się nowoczesnymi technologiami i chcesz pracować z najlepszymi ekspertami w branży, ta rola jest dla Ciebie. Opis zadań na...
Praca.pl Praca śląskie Katowice Projektant Sieci Teleinformatycznych Katowice
Inżynier Projektowania Sieci Transmisyjnej

THESAR Systemy Informatyczne Sp. z o.o.
Katowice
praca stacjonarna
2392 dni temu

Ogłoszenie numer: 1919012, z dnia 2018-03-02

W chwili obecnej firma nasza koncentruje swoją działalność w obszarze outsourcingu zasobów informatycznych, naszymi klientami są wiodące na rynku firmy z branży telekomunikacyjnej.

Miejsce pracy: Katowice

Nr Ref.: IPST.18.02

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie świadczyła usługi w ramach outsourcingu na rzecz naszego klienta - dużej firmy z branży telekomunikacyjnej.

Realizowane zadania:

  • Przygotowywanie zgłoszeń do UKE w narzędziu operatora, weryfikacja pozyskanych licencji i raportowanie.
  • Optymalizacja / weryfikowanie dostępności zasobów dla już działającej sieci – w oparciu o zadane kryteria.
  • Prowadzenie dokumentacji projektowej w oparciu o bazy danych.
  • Przygotowywanie raportów i analiz.
  • Współpraca w zespole.
  • Realizacja projektów specjalnych – dla kluczowych klientów.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe w kierunku telekomunikacja/elektronika/informatyka
  • doświadczenie z zakresu projektowania i optymalizacji sieci radioliniowych mile widziane
  • znajomość sprzętu radioliniowego firm STRATEX, Huawei;
  • doświadczenie w pracy z narzędziem projektowym (Atoll, itp.)
  • prawo jazdy kat B
  • umiejętność programowania / znajomość SQL będzie znaczącym, dodatkowym atutem kandydata