Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Inżynier Programista

Cyclad Sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
3786 dni temu

Oferta aktualna do: 2014-03-15

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca wsektorze IT/ICT. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług obejmujeRozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software House.Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniupartnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i Pracownikami.

Miejsce pracy: Kraków
Nr Ref.: CC14/IP/KRK/PRACA/526
Główne zadania na tym stanowisku pracy to:
  • Tworzenie oprogramowania dla samochodowych systemów multimedialnych takich jak nawigacja, systemy audio, telewizja

Wymagania wobec Kandydata:
  • Wykształcenie wyższe (elektronika, informatyka, telekomunikacja lub pokrewne)
  • Doświadczenie w programowaniu w języku C lub C++
  • Znajomość architektury mikroprocesorów, podstaw elektroniki lub systemów wbudowanych i czasu rzeczywistego będzie atutem
  • Mile widziana znajomość inżynierii oprogramowania systemów Linux lub QNX
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
  • Pełną wyzwań pracę w międzynarodowym, dynamicznym otoczeniu
  • Możliwość wymiany wiedzy z zespołem profesjonalistów
  • Perspektywy rozwoju zawodowego
  • Pakiet socjalny oraz atrakcyjne wynagrodzenie

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacjnych(zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami.)