Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Inżynier produktu

CONBEST Sp. z o.o., Firma Inżyniersko-Handlowa
Kraków
praca stacjonarna
5069 dni temu

Ogłoszenie numer: 115980, z dnia 2010-09-28

Sprzedaż i serwis sprzętu laboratoryjnego i pomiarowego, kompleksowe wyposażanie laboratoriów.

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

Kandydat będzie się zajmował doradztwem, doborem, sprzedażą, a także uruchamianiem laboratoryjnego sprzętu instrumentalnego, takiego jak refraktometry, polarymetry, mikroskopy, wiskozymetry, penetrometry i in.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu: fizyka, fizyka techniczna i pokrewne, mechanika precyzyjna.
  • Umiejętność szybkiego uczenia się na bazie zdobytej wiedzy akademickiej.
  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych i aplikacyjnych.
  • Wiedza i praktyczne umiejętności z zakresu informatyki stosowanej
  • Wysoka kultura osobista i zdolności interpersonalne.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Zaangażowanie, odpowiedzialność i samodzielność.
  • Czynne prawo jazdy kategorii B.
MILE WIDZIANE:
  • Doświadczenie w branży laboratoryjnej i/lub analitycznego sprzętu pomiarowego.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Atrakcyjne zarobki po pozytywnym okresie wdrożenia.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Możliwość rozwoju poprzez wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia i kursy.

Wynagrodzenie

Od 3000 do 5000 PLN