Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Inżynier Produkcji

POLITAN Sp. j.Bogdan i Rafał Tannenberg
śląskie, Czyżowice ( rejon Rybnik, Wodzisław Śl.)
praca stacjonarna
4950 dni temu

POLITAN Sp.J. to jeden z wiodących producentów jednorazowych artykułów gospodarstwa domowego, cechujący się najwyższą w branży dodatnią dynamiką sprzedaży. Wielokrotnie uhonorowany nagrodą „Gazele Biznesu". W związku z dalszym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Czyżowice ( rejon Rybnik, Wodzisław Śl.)

Nr Ref.: 3/11/ IP/ A

Zadania:
  • nadzór nad technologią produkcji
  • usprawnianie procesów produkcji
  • wdrażanie nowych projektów
  • optymalizację czasów operacji
  • nadzór nad dokumentacją produkcyjną
  • optymalizację wykorzystania materiałów w procesie produkcyjnym
Wymagania:
  • wykształcenie techniczne (preferowane wyższe)
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • kreatywność
  • umiejętność obsługi MS Office
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • mile widziana znajomość obsługi systemów klasy ERP, Lean Manufacturing
Oferujemy:
  • pracę z zespołem profesjonalistów w dużej, stabilnej firmie
  • wynagrodzenie wraz z systemem motywacyjnym
  • program szkoleń
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pomoc przy zmianie miejsca zamieszkania
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w dokumentach aplikacyjnych przez firmę Politan Sp.J. Bogdan i Rafał Tannenberg z siedzibą w Czyżowicach przy ul. Nowej 28 F dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu obecnej oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)