Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Inżynier Procesu

Talent Partners
śląskie
praca stacjonarna
4855 dni temu

Dla naszego Klienta - dużej, międzynarodowej firmy produkcyjnej z siedzibą w Dąbrowie Górniczej - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nr Ref.: IP/7/2011

Najważniejsze obowiązki:
  • zapewnienie sprawnego i efektywnego przebiegu procesu,
  • usprawnianie, nadzór i optymalizacja procesu produkcji,
  • rozwiązywanie bieżących problemów,
  • tworzenie i aktualizowanie dokumentacji technologicznej i jakościowej.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • najlepiej w firmie produkcyjnej,
  • doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym,
  • dobra znajomość języka angielskiego, lub niemieckiego,
  • doświadczenie w optymalizacji procesów produkcyjnych,
  • znajomość narzędzi Lean Manufacturing,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • praktyczna znajomość Kaizen, FMEA, SPC,
  • umiejętność współpracy.
Oferujemy:
  • ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku,
  • możliwości rozwoju,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny,
  • przyjazną atmosferę.
W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r (Dz. U. Nr 133, poz. 883).

Posiadamy certyfikat w zakresie prowadzenia działalności doradztwa personalnego - wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 3429.