Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubelskie
Inżynier Procesu produkcji komponentów spawanych

FORTACO JL Sp. z o.o.
lubelskie
praca stacjonarna
1325 dni temu

FORTACO Group jest wiodącym partnerem produkcji dla firm działających w obszarze inżynierii mechanicznej przemysłu ciężkiego (rolnictwo, leśnictwo, budownictwo, transport materiałów, górnictwo) oraz największym w Europie uczestnikiem w tej branży. Spółka zatrudnia łącznie blisko 2300 pracowników i prowadzi działalność w Finlandii, Estonii, Polsce, na Węgrzech i Słowacji. W Polsce firma posiada dwa oddziały: we Wrocławiu i w Janowie Lubelskimi.

Miejsce pracy: woj. lubelskie
Projektowanie i uruchamianie procesu wytwarzania struktur spawanych zgodnie z Lean Manufacturing. Inicjowanie, opracowywanie i realizacja projektów optymalizujących procesy produkcyjne. Tworzenie oraz usprawnianie standaryzacji pracy. Współpraca z konstruktorami oprzyrządowania produkcyjnego, działami produkcji, planowania, zaopatrzenia i magazynów. Inicjalizowanie, prowadzenie lub nadzorowanie procesu rozwiązywania problemów jakościowych, rozpatrywanie reklamacji i raportów niezgodności.

Żebyś mógł skutecznie realizować postawione przed Tobą zadania, potrzebujesz:

·            Wykształcenia wyższego technicznego z zakresu Inżynieria produkcji,

·            Znajomości narzędzi Lean Manufacturing:  (5S, Kaizen, JIS, Kanban, VSM)  - mile widziane,

·            Doświadczenia na stanowisku Inżyniera Procesu / Technologa odpowiedzialnego za procesy produkcyjne,

·            Umiejętności pracy z narzędziami CAD, 2D oraz 3D, np. typu AutoCAD,

·            Bardzo dobrej umiejętności interpretacji rysunku technicznego ogólnego,

·            Umiejętności interpretacji rysunku spawalniczego – mile widziane,

·            Wiedzy i doświadczenia w procesach spajania – spawanie,

·            Komunikatywnej znajomości j. angielskiego w mowie i piśmie,

·            Umiejętności pracy w środowisku zmiennym, nastawionym na szybkie podejmowanie działań i decyzji,                     przejmowanie inicjatywy.

Poszukujemy zarówno absolwentów wyższych uczelni technicznych jak i osób z doświadczeniem w pracy w przemyśle wytwarzania konstrukcji stalowych. Kandydaci powinni się cechować przede wszystkim chęcią rozwijania swoich kompetencji w inżynierii procesowej w zakresie wytwarzania struktur metalowych spawanych.

W Fortaco oferujemy korzyści takie jak:

·      Pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej, wytwarzającej produkty dla kluczowych światowych klientów w               obszarze maszyn do przemysłu budowlanego, wydobywczego, energetycznego, logistycznego, rolnego i innych,

·       Pracę z nowoczesnymi narzędziami do projektowania oraz zarządzania inżynierią produkcji,

·       Możliwość podnoszenia kwalifikacji (szkolenia, kursy językowe, dofinansowanie do studiów),

·       Atrakcyjne wynagrodzenie połączone z premiami,

·       Pakiet świadczeń socjalnych w tym karnety na basen i grotę solną, dopłata do obiadów,

·       Bezpłatny dowóz pracowników do pracy na terenie Janowa Lubelskiego oraz dopłata dla osób dojeżdżających              do pracy powyżej 30 km,

·       Płatna 45 minutowa przerwa w ciągu 8 godzin pracy.

Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę Fortaco JL Sp. z o.o. z siedzibą w Janowie Lubelskim (dalej „Pracodawca”), na przetwarzanie danych osobowych podanych przez mnie dobrowolnie, które wykraczają poza katalog danych, jakich Pracodawca może ode mnie żądać na podstawie obowiązujących przepisów Kodeksu pracy i innych właściwych ustaw, w celu zatrudnienia. Zostałem poinformowany, że mam możliwość odwołania udzielonej zgody w każdym czasie, ale wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Pana/Pani dane osobowe przetwarzane są w związku z udziałem w procesie rekrutacji w celu przeprowadzenia rekrutacji na podstawie obowiązujących przepisów Kodeksu pracy lub innych aktów prawnych, z których wynika konieczność wypełnienia przez Pracodawcę obowiązku nałożonego na niego przepisem prawa, oraz na podstawie zgody wyrażonej w zakresie dobrowolnie podanych przez Pana/Panią danych w związku z uczestnictwem w rekrutacji.
Odbiorcami Pana/Pani danych osobowych mogą być:
1) spółki z grupy kapitałowej Pracodawcy – Fortaco Sp. z o.o.
2) podmioty świadczące usługi na rzecz Pracodawcy w zakresie: usług kadrowo –płacowych, IT, benefitów, szkoleń, badań medycznych, ubezpieczeń
Pana/Pani dane osobowe będą przechowywane:
1) do zakończenia rekrutacji w związku z którą aplikował Pan/Pani do pracy u Pracodawcy, jeśli nie wyraził Pan/Pani zgody na przetwarzanie danych na potrzeby dalszych rekrutacji,
2) do 1 roku od dnia złożenia aplikacji w przypadku gdy wyraził Pan/Pani zgodę na przetwarzanie danych w celach przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że:
1) jest Pan/Pani uprawniona do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodności z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed cofnięciem zgody;
2) przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do swoich danych (art. 15 RODO), ich sprostowania (art. 16 RODO), usunięcia danych (art. 17 RODO) oraz prawo ograniczenia przetwarzania danych (art. 18 RODO);
3) przysługuje Panu/Pani prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych;
4) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, ale ich niepodanie uniemożliwi udział w rekrutacji;