Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Inżynier Oprogramowania, Programista C++

ALDEC-ADT Sp. z o.o.
śląskie, Katowice, Gliwice
praca stacjonarna
6346 dni temu

Ogłoszenie numer: 29041, z dnia 2007-05-04

Aldec jest producentem nowoczesnego oprogramowania (EDA) przeznaczonego do projektowania i weryfikacji układów FPGA i ASIC. Centrum badawczo-rozwojowe: Aldec - Advanced Design Technology istnieje w Polsce od 16 lat. Za pomocą naszych produktów jak Active-HDL, Riviera projektowane są nowoczesne układy elektroniczne znajdujące zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Wydajność, jakość i niezawodność naszych rozwiązań pomaga realizować na czas złożone projekty o pojemnościach sięgających milionów bramek logicznych. Więcej informacji o firmie i jej produktach na www.aldec.com.pl oraz www.aldec.com

Miejsce pracy: śląskie, Katowice, Gliwice

Nr Ref.: PA/PR0407

Opis stanowiska

Tworzenie wieloplatformowego zintegrowanego pakietu oprogramowania EDA/CAD wspomagającego proces projektowania cyfrowych układów scalonych.

Wymagania

- bardzo dobra znajomość C/C++ - wykształcenie wyższe informatyczne, ew. ostatni rok studiów - mile widziana znajomość bibliotek STL, Boost - dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

- interesująca i wymagającą prace w grupie wysokiej klasy specjalistów, przy tworzeniu zaawansowanego technologicznie oprogramowania EDA - możliwości zdobywania nowych umiejętności i doświadczeń - atrakcyjne wynagrodzenie - kontakt z najnowszymi standardami i technologiami