Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Inżynier Jakości

IPK Sp. z o.o.
śląskie
praca stacjonarna
6038 dni temu

Ogłoszenie numer: 41147, z dnia 2008-03-07

Dla naszego Klienta - firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydatów/-ek na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie

Nr Ref.: IJ/MM/11/07

Opis stanowiska

- prowadzenie analiz jakościowych i sporządzanie raportów zgodnie z wymogami klienta - wsparcie klienta w kwestiach jakościowych - prowadzenie wymaganej dokumentacji jakościowej - współpraca przy koordynacji projektów analitycznych i projektów związanych z ochroną jakości - udzielanie konsultacji dotyczących wymagań jakościowych i norm związanych z produkcją - przygotowywanie raportów dotyczących stanu zaawansowania projektu w celu zapewnienia zgodności planów ze specyfikacjami kontraktu

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne - praktyczna znajomość zagadnień FMEA - znajomość normy ISO/TS 16949 - minimum 2 letnie doświadczenie w dziale jakości - zdolności analityczne - umiejętność pracy w grupie - znajomość języka angielskiego

Oferujemy

- pracę w dynamicznym międzynarodowym zespole - możliwość rozwoju zawodowego - szkolenia zawodowe - atrakcyjne wynagrodzenie