Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
INŻYNIER-HANDLOWIEC

Alfaco Polska Sp. z o.o.
Katowice
praca stacjonarna
4942 dni temu

FIRMA ALFACO POLSKA W ZWIĄZKU Z DYNAMICZNYM ROZWOJEM
POSZUKUJE W KATOWICACH PRACOWNIKA NA STANOWISKO:

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska:

  • Doradztwo techniczne, pozyskiwanie nowych klientów i utrzymanie z nimi długotrwałych relacji.
  • Ofertowanie i dobór urządzeń.
  • Realizacja planów sprzedaży na danym terenie.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne chłodnicze.
  • Znajomość zagadnień związanych z chłodnictwem.
  • Doświadczenie w sprzedaży w branży technicznej.
  • Znajomość języka angielskiego.
  • Mile widziana znajomość rynku.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Łatwość nawiązywania kontaktów z klientami oraz ukierunkowanie na sprzedaż.
  • Asertywność.
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych.
Oferujemy:
  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Możliwość rozwoju.
  • Nowoczesne narzędzia pracy.
  • Szkolenia w kraju i za granicą.